Viladům Ve Vilkách

Klidné bydlení uprostřed zeleně jen několik minut od centra Prahy. Sen o bydlení v lůně přírody, jen několik minut od tepajícího srdce hlavního města Prahy, si nyní můžete splnit v Horoměřicích, kde připravujeme k prodeji Viladům, obsahující 3 prostorné čtyřpokojové byty. Byty v 1.NP a 2.NP disponují prostornou podlahovou plochou interiéru, terasou 15m2, parkovacím stáním a garáží. Ve 3.NP bude nově vybudovaná jednotka o velikosti 92 m2 podlahové plochy, ke které budou náležet dvě venkovní parkovací stání. Ke všem jednotkám jsou vyhrazeny k výlučnému užívání privátní části zahrady, u jednotky v 1.NP s přímým vstupem. Každý z bytů má navíc k dispozici sklad.
Katalog standardu
Technicky popis
Vzor rezervační smlouvy
Situační schéma projektu
Jednotky
Termín dokončení
Lokalita
3
Q1 2023
Horoměřice
Projekt v přípravě
Začátek prodeje
Zahájení rekonstrukce
Dokončení
Kolaudace
Q2 2021
Q2 2021
Q4 2021
Q1 2023
Q1 2023

Ceník

Kliknutím na vybraný byt získáte více informací o této nabídce a můžete si prohlédnout detailní popis a půdorys.

Č.j.TypDispoziceZahrada (m2)Podlahová plocha (m2)Užitná plocha (m2)Parkovací stáníDostupnostCena celkem
101Byt4+kk135,0128,780,12Prodaný
201Byt4+kk86,0126,280,12Prodaný
301Byt4+kk112,0102,183,82Rezervace

BAK HYPOTÉKA s úrokem 2,89% p.a.

Využijte již dnes výhodné financování nového bydlení s BAK hypotékou a garantovaným úrokem 2,89% p.a.

Financování

REZERVAČNÍ ZÁLOHA: 100 000 Kč.

2. ZÁLOHA: 20% z celkové ceny s DPH.

DOPLATEK PO DOKONČENÍ: 80% z celkové ceny s DPH, s odečtem rezervační zálohy.

CENA S DPH: Cena jednotky, Sklepa, Balkonu / Předzahrádky, Parkovacího stání je-li k jednotce přiřazen.

PODLAHOVÁ PLOCHA BYTU je půdorysnou plochu všech místností bytu ve smyslu nařízení vlády č. 366/2013 Sb., tedy včetně všech svislých nosných i nenosných konstrukcí uvnitř bytu, jako jsou stěny, sloupy, pilíře, komíny a obdobné svislé konstrukce. Do celkové plochy se započítává plocha bytu včetně zařizovacích předmětů a vybavení. Do celkové plochy se nezapočítává výměra skladů, sklepů, teras, balkonů, lodžií, teras, předzahrádek apod.

UŽITNÁ PLOCHA BYTU je plocha daného prostoru vymezená vnitřním lícem svislých konstrukcí ohraničujících prostor.

Galerie

Lokalita

Vila se nachází v Horoměřicích na prestižní adrese Ve Vilkách 410, uprostřed klidné vilové čtvrti, kde vás ráno probudí zpěv ptáků a večer můžete relaxovat při posezení s přáteli. Horoměřice nabízejí vše, co si dokážete představit pod pojmem dobrá adresa – klidné a tiché prostředí, zajímavé okolí i blízkost hlavního města. V Horoměřicích naleznete kompletní občanskou vybavenost – od široké nabídky obchodů, služeb a restaurací, přes mateřskou a základní školu, až po rozsáhlé možnosti sportovního vyžití. Nechybí ani zdravotní středisko, lékárna, knihovna, pošta a několik autoservisů. Klidné prostředí obce dokreslují tři nevelké rybníky. V Horoměřicích najdete také tenisovou halu, fotbalové hřiště a můžete si zde zahrát i squash nebo bowling. Jedním z důvodů, proč jsou Horoměřice tak oblíbeným místem pro život, je skvělé dopravní spojení autem i veřejnou dopravou do centra Prahy. Autobus vás odveze na stanici metra Bořislavka za pouhých 8 minut a do Dejvic za 15 minut, zatímco autem můžete být v centru Prahy již za 25 minut.

Ozvěte se mi zpět!

Domluvit schůzku

101 Rezervace