Rezidence Postřižín

Sníte o vlastním bydlení v přírodě jen kousek za Prahou? Pak jsou pro vás byty v luxusním trojdomku v Postřižíně tou pravou volbou. Objekt sestává ze tří dvoupodlažních bytových jednotek, z nichž každá má k dispozici vlastní zastřešenou terasu a zimní zahradu. Prostorné a slunné byty s variabilitou dispozičního členění prostoru na 3+kk nebo 4+kk jsou vybaveny se vším luxusem, který můžete od tohoto typu bydlení očekávat. V obývacím pokoji je samozřejmostí i rychlé připojení k internetu a parkovací místa před domem. Výhled na terasu a do zahrady poskytnou velká francouzská okna, propojující vnitřní a venkovní prostor, díky kterým budete mít doma vždy dostatek světla a získáte pocit, jako by terasa a zahrada byly součástí vašeho obýváku. Bydlení v Postřižíně je vhodné pro lidi, kteří chtějí spojit výhody bydlení na venkově s prací v Praze, či pro rodiny s dětmi, které zde mohou vyrůstat v klidném a bezpečném prostředí uprostřed přírody, přitom však nadosah možností hlavního města.
Katalog standardu
Technicky popis
Vzor rezervační smlouvy
Situační schéma projektu
Jednotky
Termín dokončení
Lokalita
3
Q1 2023
Postřižín
Projekt v přípravě
Začátek prodeje
SP vydáno
Zahájení stavby
Projekt dokončen
Q1 2021
Q1 2022
Q1 2022
Q2 2022
Q1 2023

Ceník

Kliknutím na vybraný byt získáte více informací o této nabídce a můžete si prohlédnout detailní popis a půdorys.

Č.j.TypDispoziceZahrada (m2)Podlahová plocha (m2)Užitná plocha (m2)Parkovací stáníDostupnostCena celkem
101Rodinný dům3+kk137,3178,2111,12Prodaný
102Rodinný dům4+kk108,7190,3111,12Prodaný
103Rodinný dům4+kk181,2190,3111,12Prodaný

BAK HYPOTÉKA s úrokem 2,89% p.a.

Využijte již dnes výhodné financování nového bydlení s BAK hypotékou a garantovaným úrokem 2,89% p.a.

Financování

REZERVAČNÍ ZÁLOHA: 100 000 Kč.

2. ZÁLOHA: 20% z celkové ceny s DPH.

DOPLATEK PO DOKONČENÍ: 80% z celkové ceny s DPH, s odečtem rezervační zálohy.

CENA S DPH: Cena jednotky, Sklepa, Balkonu / Předzahrádky, Parkovacího stání je-li k jednotce přiřazen.

PODLAHOVÁ PLOCHA BYTU je půdorysnou plochu všech místností bytu ve smyslu nařízení vlády č. 366/2013 Sb., tedy včetně všech svislých nosných i nenosných konstrukcí uvnitř bytu, jako jsou stěny, sloupy, pilíře, komíny a obdobné svislé konstrukce. Do celkové plochy se započítává plocha bytu včetně zařizovacích předmětů a vybavení. Do celkové plochy se nezapočítává výměra skladů, sklepů, teras, balkonů, lodžií, teras, předzahrádek apod.

UŽITNÁ PLOCHA BYTU je plocha daného prostoru vymezená vnitřním lícem svislých konstrukcí ohraničujících prostor.

Galerie

Play Video

Lokalita

Obec Postřižín se nachází v těsné blízkosti města Odolena Voda, pouhých 15 km od Prahy, kam se pohodlně dostanete autem po silnici 608 a dálnici D8/E55. Dopravní obslužnost je zajišťována Pražskou integrovanou dopravou, autobusovými linkami 370, 413 a 374, které vás během 20 minut dovezou na stanici metra Kobylisy. V samotném Postřižíně a sousedící Odoleně Vodě naleznete kompletní občanskou vybavenost – restaurace, obchody, poštu, mateřskou, základní i střední školu. Naleznete zde i spoustu příležitostí k trávení volného času – okolí je protkáno sítí cyklostezek a běžeckých tras, můžete navštívit zámky ve Veltrusech či Nelahozevsi, popřípadě se pokochat malebností kraje z romantické vyhlídky na vrchu Hostibejk.

Ozvěte se mi zpět!

Domluvit schůzku

101 Rezervace